Információk
Avide csarnokvilágító
Az Avide LED csarnokvilágító lámpája új generációt képvisel az ipari világításban. Belső téri ipari világításhoz alkalmas lámpa, műhely, raktár, parkoló kültéri üzemre is alkalmas.
A nagy belmagasságú helyiségekben felszerelt lámpatestek javítása-cseréje bonyodalmas, így a kevés karbantartást igénylő és hosszú élettartamú LED lámpatestek praktikus választásnak bizonyulnak! A LED csarnoklámpák különösen nagy hatékonysággal rendelkeznek, mert a beépített SMD LED chipek Wattonként 110 lumen fényáram leadására is képesek.
Tulajdonságok
A ledes lámpa alakja kör, fekete alumínium öntvény házzal. IP65 védettségű, azaz teljesen védett a por és a vízsugár ellen. A lámpatest tetején lévő fém horog segítségével felakasztható vagy függeszthető, ezáltal a felszerelése gyorsan elvégezhető.
A 11-22 ezer lumen fényárammal rendelkező, nagy teljesítményű ledes csarnoklámpák költséghatékony megoldást nyújtanak. A jelentős energiamegtakarítás mellett a ledes változat nem tartalmaz sem ólmot, sem higanyt - mely veszélyes lehetne a környezetre.
A tápegység felel a folyamatosan megfelelő áramerősség betáplálásról, így ennek minősége nagyban meghatározza a végtermék minőségét, élettartamát. A lámpa tervezésekor szempont volt, hogy a 2 év garancia mellett 30.000 órát működjenek a ledes csarnokvilágítók.
További információk a paraméterek fül alatt!
| Márka | Avide |
| Bemeneti feszültség | 190-260 V |
| Színvisszaadási index (CRI) | >80 |
| Élettartam | 30000 óra |
| Energiaosztály | E |
| Fényáram | 16500 lumen |
| Fényhasznosítás | 110 lm/W |
| LED technológia | SMD2835 (288x LED) |
| Megfelelőség | 852 W |
| Méret | 280 x 55 mm (szé x ma) |
| Sugárzási szög | 120° |
| Súly | 2.05 kg |
| Szín | Fekete |
| Színhőmérséklet | 5000 K |
| Tanúsítványok | CE |
| Teljesítmény | 150 W |
| Típus | Csarnokvilágító lámpa |
| Védettség | IP65 |

