Információk
Kanlux GIVRO UV álló LED fénykábel, vízálló IP65-ös kivitelben
A Kanlux GIVRO kültéri LED fénykábelek segítségével hangulatos megvilágítást teremthetünk kertünkben, teraszunkon vagy akár a ház homlokzatán is. Közfelhasználásra is kiválóan alkalmas. A karácsonyi világítás egyik legnépszerűbb világítástechnikai kelléke. Hosszú élettartamuk és strapabíróságuknak köszönhetően hosszú távú megoldást biztosít. Rugalmas kialakításuknak köszönhetően könnyen formázhatók és felszerelhetőek a kívánt helyre, így könnyen megszabadulhatunk a hagyományos fényforrások korlátaitól és új, modern megvilágítást teremthetünk.
Tudnivalók
IP65-ös védettségű, átlátszó műanyag csőben, mely az időjárás viszontagságainak jól ellenáll. A LED fénykábel hálózatra csatlakoztatásához egy Givro PR SET LED fénykábel betápszett is szükséges! Cikkszáma: 38590. Vághatóság: 1 méterenként. További kiegészítők: végzáró kupak (38591), tartó klipszek (38592). A fénykábel elérhető 15, 30 vagy 50 méteres tekercsekben és különböző színekben és színhőmérsékletekben.
| Bemeneti feszültség | 210 DC |
| Színvisszaadási index (CRI) | CRI 80 |
| Élettartam | 15000 óra |
| Energiaosztály | G |
| Fényáram | 120 lumen/méter |
| LED technológia | LED SMD |
| Méret | 15 méter x 13 mm |
| Sugárzási szög | 360° |
| Szín | Természetes fehér |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Teljesítmény | 30 W |
| Típus | Fénykábel |
| Védettség | IP65 |

