Információk
| Alapanyag | Alumínium |
| Márka | Kanlux |
| Bemeneti feszültség | 220-240 AC / 50Hz |
| Burkolat | Üveg |
| Színvisszaadási index (CRI) | >80 |
| Élettartam | 20000 óra |
| Energiaosztály | F |
| Fényáram | 15000 lumen |
| LED technológia | SMD |
| Méret | 300 x 39 mm (átm x ma) |
| Sugárzási szög | 110° |
| Súly | 1.4 kg |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Tanúsítványok | CE |
| Teljesítmény | 150 W |
| Típus | Csarnokvilágító lámpa |
| Védettség | IP65 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

