Információk
A Kanlux garantálja a minőségi fényforrásokat és a megbízhatóságot egyaránt. Több mint 20 éves tapasztalattal kínálja termékeit a gyártó. Válassza Ön is a Kanlux termékeit!
A Kanlux fali és mennyezeti lámpák egyedi megjelenésükkel biztosítják otthonunk modern, minimalista megjelenését. A világító testek IP20-as védettséggel rendelkeznek, ezért kizárólag beltéren használhatóak.
A lámpák beépített foglalattal rendelkeznek, így az izzó csere a lámpáknál megoldott. A foglalat típusát és a további adatokat a PARAMÉTEREK fülön találja.
A lámpák az izzót nem tartalmazzák.
| Márka | Kanlux |
| Termékkategória | Spotlámpa |
| Bemeneti feszültség | 230 V |
| Foglalat típusa | GU10 |
| Kivitel | Oldalfali |
| Elérhető mennyiség: | 1 |
| Súly | 310 g |
| Szín | Fehér |
| Színhőmérséklet | Opcionális |
| Teljesítmény | 35 W |
| Védettség | IP20 |

