Youtube videók
Információk
A Kanlux TP STRONG különleges feladatokra szánt hermetikusan zárt lámpatest. A lámpatest fő előnyei közé tartoznak az IP65 fokozatú védettség, az IK08 mechanikai sérülésekkel szembeni ellenállás, és a 135 lm/W fényhasznosítás. A lámpatest sugárzási szöge: 120⁰. A paraméterek önmagukért beszélnek, mi pedig 5 év garanciát biztosítunk a termékre.
| Alapanyag | Műanyag |
| Márka | Kanlux |
| Bemeneti feszültség | 230V |
| Burkolat | Opál |
| Színvisszaadási index (CRI) | >80 |
| Élettartam | 50000 óra |
| Extrák | IK08 |
| Fényhasznosítás | 133 lm/W |
| Hosszúság | 150 cm |
| LED technológia | SMD |
| Fényerő | 10000 lumen |
| Méret | 1500 x 63 x 72 mm (ho x ma x szé) |
| Minőségi kategória | A |
| Sugárzási szög | 125° |
| Súly | 1.21 kg |
| Szín | Fehér |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Tanúsítványok | CE |
| Teljesítmény | 75 W |
| Teljesítmény kategória | 75 Watt |
| Védettség | IP65 |

