Információk
MasterLED Ibros fali lámpa 12 W-os, IP44 fehér, 93 cm
Az Ibros lámpák fürdőszobai világítás egyszerű, minden stílushoz illő elemei két méretben elérhetőek. Az Ibros fali lámpa közvetlenül a tükör fölé szerelve ideális fényt biztosít. A lámpatest a fal mellett hosszan, fehér csík formájában finom és egyszerű, észrevétlenül tölti be világítási funkcióját. IP44-es vízvédett kialakítású, szabványos vizes helyiségbe tehető világítás.
Főbb jellemzők
- 4000 K színhőmérséklet
- A borítás színe: Fehér
- Teljesítmény: 12 W
- Fényáram: 960 lumen
- Szórásszög: 120°
- Működtető feszültség: 230 V
- Méret: 930 x 80 mm
- Védettség: IP44
- Elhelyezés: beltérre vagy kültérre
- Garancia: 2 év
- Várható élettartam: 25 000 óra
- LED technológia: SMD
- Tanusítvány: CE
- Anyaga: Fém/műanyag
| Alapanyag | Fém/műanyag |
| Márka | MasterLED |
| Termékkategória | Tükörmegvilágító lámpa |
| Bemeneti feszültség | 230 V |
| Színvisszaadási index (CRI) | >80 |
| Élettartam | 30000 óra |
| Fényáram | 960 lumen |
| LED technológia | SMD |
| Méret | 930 x 80 mm |
| Elérhető mennyiség: | 1 |
| Sugárzási szög | 120° |
| Szín | Fehér |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Tanúsítványok | CE |
| Teljesítmény | 12 W |
| Védettség | IP44 |

