Információk
MiLight WIFI SMART univerzális vezérlő egyszínű, WW+CW, RGB, RGBW, RGB+CCT LED szalaghoz, 12-48V, 30A
vezérlő egy önálló LED csoport (zóna) működtetésére alkalmas. Beüzemeléskor csak a tápfeszültséget és a vezérelni kívánt LED fényforrásokat kell a vezérlőhöz csatlakoztatni, majd a külön megvásárolható csoport távirányítóval kell össze hangolni, vagy okos telefonnal, tablettel applikáció segítségével párosítani Wi-Fi hálózaton keresztül. A vezérlő teljesítménye 12 Volton 360 Watt, 24 Volton 720 Watt.
A vezérlőn található SET gomb 3 másodpercig történő lenyomásával válthatunk a különböző vezérlési módok közt.
A Tuya Smart applikáció (Android és Apple iOS) telepítése után mobiltelefonnal is vezérelhető - távolról is!
| Márka | Mi-Light |
| Áramerősség | 30 A |
| Bemeneti feszültség | 12-48 V |
| Kivitel | 5 csatornás |
| Méret | 134 x 81 x 24 mm (ho x szé x vas) |
| Teljesítmény | 720 W |
| Védettség | IP20 |
| Vezérlési típus | 5 az 1-ben vezérlő (összes típushoz) |
