Leírás
SIBU exkluzív dekorpanalek
Az élet túl rövid az unalmas falpanelekhez. Válaszd a SIBU exkluzív termékeit, hiszen a minőség és az elegancia fontos tényező, hogy enteriőrünk a legújabb trendekkel összhangban megfelelő kinézetet kapjon.
Ismerd meg
A SIBU exkluzív panelek nagy méretben készülnek. A felhasználásuknak csak a képzelet szabhat határt!
- Egyszerűen méretre szabható
- Ragasztóval illeszthető (Kivéve az öntapadós SA kivitel)
- Vékony kialakítás, könnyű súly
A SIBU exkluzív panelek felhasználhatósága szinte végtelen: kirakatok, közösségi terek, otthonunk belső terei, szórakozó helyek, középületek, múzeumok, stb. igényes ékes dísze lehet a falpanel család valamennyi tagja.
Ez a panel a LEATHER-LINE kollekció tagja
A LEATHER-LINE panelek felülete szintetikus bőrből készül. Finom bőrszemcsékkel, a különleges dekoratív varrástechnikákon át az egzotikus díszítésig – valódi bőrhatással.
Segítünk választani
Mi nem csak értékesítünk, hanem segítünk Neked tanácsot, ötletet adni. Megtervezzük otthonod, üzleted, szállodád, éttermed. Szakembereink segítségével megvalósítjuk álmaidat és terveidet! A gyártótól egyenesen Hozzád szállítjuk és igény szerint akár be is építjük! Keress minket elérhetőségeinken!
Paraméterek
| Dekorfelület anyaga | PU-Leather |
| Fúrható? | Igen |
| Hőmérséklet | max. 50 °C -ig Celsius |
| Hordozó anyaga | HIPS |
| Hőtágulás | 1000mm méreten +/- 0.7mm hőtágulás jelentkezhet 10 Celsius-fok változás esetén |
| Illesztés | 2-3 mm hőtágulási hézagot javasolt hagyni |
| Kivitel | Öntapadós (SA) |
| Kopásállóság | Alap |
| Legkisebb hajlítási rádiusz | 150 mm |
| Lézervágás | Igen |
| Lyukasztható? | Igen |
| Marás | Nem |
| Méret | 2600 x 1000 x 1.53 mm |
| Mérettűrés | 1000mm méreten +/- 2mm tűrés tartható |
| Párás környezet kompatibilitás (min 1 - max 6) | 4 |
| Rendelhető EN13501-1 verzióban | Nem |
| Súly | 3.8 kg |
| Tábla hátoldal anyaga | Öntapadós réteg |
| Típus | LEATHER-LINE |
| Tűzállósági besorolás | DIN 4102 - B2 |
| Vágás (fűrésszel) | Nem |
| Vágható? | Igen |
| Védőfólia | Igen |
| Információ | A feltüntetett információk a termékek magyarországi disztribútorától származnak (premiumdekorpanel.hu) |
