Youtube videók
Információk
Strühm Tekla D 12 W-os négyzet alakú szürke oldalfali lámpa, 4000K
Dekoratív kialakítású kiegészítő LED világítótest, amely nagy hasznát veszi házunk különböző pontjainak megvilágításában.
Alkalmazható: dekorációs világításhoz, irányfényként, közlekedőfényként használható az oldalfalra-homlokzatra szerelhető lámpatest. Lépcsők, járdák, szintkülönbségek falról történő megvilágításához.
Technikai információk a PARAMÉTEREK fül alatt találhatók
| Alapanyag | Szintetikus |
| Márka | Strühm |
| Termékkategória | Kültéri oldalfali lámpa |
| Bemeneti feszültség | 230 V |
| Színvisszaadási index (CRI) | >80 |
| Élettartam | 20000 óra |
| Fényáram | 1020 lumen |
| Foglalat típusa | Beépített LED |
| LED technológia | SMD |
| Méret | 160 x 160 x 100 mm (ma x szé x mé) |
| Elérhető mennyiség: | 1 |
| Sugárzási szög | 140° |
| Szín | Szürke |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Tanúsítványok | CE |
| Teljesítmény | 12 W |
| Típus | Normál |
| Védettség | IP54 |
| Stílus | Modern |

