Információk
- Mennyezeti SMD LED lámpatest
- Márka termék: STRÜHM
- Betáplálás: 220-240V
- Szín: fehér
- Teljesítmény: 48W
- Ajánlott fényforrás: SMD LED, a készlet tartalmazza
- Színhőmérséklet: semleges fehér
- Fényáram: 3500 lm
- A fényszórás szöge: 160°
- A fényforrás élettartama: 30000 óra
- Energetikai hatásfok osztálya Ei: A
- IP: 44
- Anyaga: acéllemez, műanyag
- Méretek (mm): magasság 55, hosszúság 490, mélység 490
- Megjegyzések: illesztést a készlet tartalmazza
A Strühm a lengyel Ideus cég márkaterméke, amely a 2010-es év eleje óta van jelen a világítástechnikai piacon. A gyártó célja, hogy olyan termékeket nyújtson a világítástechnikai vonalon, amelyek hozzájárulnak vásárlóik, ügyfeleik igényeihez és sikeréhez. A termékek gyártása során figyelmet fordítanak a tartósságra és a minőségre egyaránt, ezt bizonyítja, hogy a piacon lévő egyéb márkák termékeihez képest a Strühm termékek legtöbb esetben hosszabb élettartamot és üzemórát kínálnak. A Strühm név garancia a minőségre. Válassza Ön is a Strühm termékeit!
| Alapanyag | Fém/műanyag |
| Márka | Strühm |
| Termékkategória | Mennyezeti lámpa |
| Bemeneti feszültség | 230 V |
| Színvisszaadási index (CRI) | >80 |
| Élettartam | 30000 óra |
| Fényáram | 3500 lumen |
| Foglalat típusa | Beépített LED |
| LED technológia | SMD |
| Méret | 55x490x490 mm |
| Elérhető mennyiség: | 1 |
| Sugárzási szög | 160° |
| Szín | Fehér |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Tanúsítványok | CE |
| Teljesítmény | 48 W |
| Típus | Hagyományos kialakítás |
| Védettség | IP44 |

