Információk
Textil-fém búrás olvasólámpa billenő kapcsolóval. Az olvasókar feje billenthető és 4000Kelvines, azaz természetes fehér fényű beépített LED fényforrást tartalmaz, mely nem cserélhető. A csomagolás az E27-es fényforrást nem tartalmazza.
Specifikációk:
Gyártó: TK Lighting
Cikkszám:: TK-2579
Foglalat: 1 x E27
Méret (ma x sz x mé): 340 x 200 x 280 mm
IP-védettség: IP20
Színhőmérséklet: 4000 K
Tápfeszültség: 230 Volt
Anyag: szövet
Stílus: Modern
Szín: arany
Maximális terhelhetőség foglalatonként: 15 W
Max fényáram: 270 Lumen
Bemutatóterem: Kecskeméti üzletünk
Súly: 640 g
| Alapanyag | Szövet |
| Márka | TK Lighting |
| Termékkategória | Oldalfali lámpa |
| Bemeneti feszültség | 230 Volt |
| Fényáram | 270 Lumen |
| Foglalat típusa | E27 |
| Kivitel | Falikar |
| Méret | 340 x 200 x 280 mm |
| Elérhető mennyiség: | 1 |
| Szín | Arany |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Teljesítmény | 15 W |
| Típus | Normál |
| Védettség | IP20 |
| Stílus | Modern |

